Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Főiskolai végzettséggel...

Főiskolai végzettséggel rendelkező olasz nyelvtanár vagyok. Angolból középfokú nyelvvizsgám van. Hogyan tudnék LEGGYORSABBAN angol nyelvtanári képesítést is szerezni?

Figyelt kérdés
Van valami olyan szak, pl. az ELTE-n, ahol kiegészítésként el tudom végezni, de nem kell 5 évig ott ülnöm, h papírom legyen róla?
2012. aug. 17. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Angolból is megvan a főiskolád?

Ha megvan akkor 1 év ha nincs akkor 2. Neked mesterképzésre kell jelentkezned.

2012. aug. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 webnyelv ***** válasza:
100%

Jól átvertek engem is anno, olasz után angolra mentem. Azt hittem, 3 éves másoddiplomás képzés lesz, erre egy túrót, az még csak a BA.

Nem tudom, lehet-e egyből mesterképzésre menni, de azt ajánlanám inkább, mint hogy semmi papírért fárasszanak az alapvizsgával és a záróvizsga teljesen értelmetlen tesztjeivel a tanárok, mert annak a gyakorlati haszna egyébként is kb. nulla. :)

2012. aug. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak olaszból van főiskolai diplomám, angolból középfokú nyelvvizsgám van.
2012. aug. 19. 13:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor 2 éves mesterképzés alatt szerezheted meg.
2012. aug. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2012. aug. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!