Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középiskolában Informatika...

Középiskolában Informatika szakon 10. osztályban 3,3-as átlag jó?

Figyelt kérdés
Nem nagyon szoktam tanulni csak ha nagyobb dogák vannak akkor sem nagyon mert nem tudok engem inkább a gyakorlatok fognak meg de az meg alig van. Nem tervezek egyetemre menni se fősulira főleg a jegyek meg a pénz miatt pedig a tanárom szerint nem ártana mert programozásból szín ötös vagyok. Anyám folyton ezzel nyűztet hogy milyen rossz jegyeim vannak jó persze van egy kettő egyes főleg töriből mert azt sehogy nem tudom megtanulni. Mit tudnék tenni hogy jobban tanuljak a sima leülök és bevágom nekem nem jött be valami ötlet? A válaszokat előre is köszönöm

2015. dec. 14. 00:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Nem is kell. Nézd meg mi kell ahhoz, hogy bejuss programozónak egyetemre. Abbol a 2 tárgyból tanulj, duplázd a pontjaikat. A többiből elég a kettes. Lényegtelen. Ha ennyire fontos szempont a pénz, pláne tanulj egyetemen programozást. Családban van programozó, havi 700 a nettója.
2015. dec. 14. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
Akkor mit akarsz csinalni? Szemetet hordani pl. tokeletes az atlagod, de ketlem hogy ez lenne az eletcelod.
2015. dec. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is valami infó szakra menjél.

Én 10 ben évet ismételtem, irodalomból és történelemből buktam :D 11 ben félévkor buktam nyelvtanból.

De írtam egy 80% közép matek érettségit és egy 93% emelt infó érettségit. ME-GÉIK mérnökinfón vagyok 3 éve. És egész jól megy. Úgyhogy ha érdekel az informatika próbálkozz meg vele.

2015. dec. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!