Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha orvosi képalkotó diagsztika...

Ha orvosi képalkotó diagsztikai analitikát végzek, milyen mesterképzésre érdemes továbbmennem?

Figyelt kérdés

Az egyetem 4 éves, és sokan azt mondják nem érdemes mesterképzésre menni tovább, én mégis gondolokozom azon, hogy emellett valami még jól jönne. Bár még nem tudom hogy működik a felvételi, végzettségtől mennyire független, vagy mennyire megszabott hogy mik közül választhatok.


Aki tudna ezzel kapcsolatban tanácsokat adni, vagy útbaigazítani, ötletet adni, szívesen várom! :)



2015. dec. 15. 12:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Az, hogy milyen mesterképzésre érdemes menned nagyban befolyásolja a szakirányod. 3 fő szakirány van, mindegyik más, a laborosoknak nyilván teljesen más mesterképzést javasolnék, mint képalkotósoknak.


Szóval a szakirányválasztásig nem érdemes ezen sokat rágódni :).


A diplomával egyébként több helyre felvehetnek mesterképzésre (pl. molekuláris biológia, info-bionika egészségügyi mérnöki, orvosi biotechnológia), bár az előbb felsoroltoknál sem ismerik el automatikusan a diplomádat (azaz nem a diplomád jegye alapján vesznek fel),ilyenkor el kell ismertetned megfelelő mennyiségű tárgyat.

2015. dec. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!