Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kinek mi a véleménye a Csigavé...

Kinek mi a véleménye a Csigavér autósiskoláról?

Figyelt kérdés
Árban melyik a legkedvezőbb? Ti hol tanultatok?
2015. dec. 16. 15:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Város?....
2015. dec. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Budapest
2015. dec. 16. 15:53
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát én ott tanultam és meg voltam elégedve, de minden a gyakorlati oktatódon múlik. Maga az elméleti tanfolyam rövid és nincs nagy jelentősége, hiszen a könyv és a CD segítségével egyedül is fel lehetne készülni.

A gyakorlati oktatók viszont fontosak, hogy milyen emberi kapcsolatra képesek, illetve mennyire akarnak lenyúlni.

2015. dec. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ÉN mindenhonnan azt hallom vissza..hogy nem jók az oktatók
2015. dec. 17. 16:52
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem jó tapasztalatom volt a Csigavérrel, de ez szerencsén is múlik.


A forgalmi vizsgánál sajnos nagyon sok a korrupció és ez nem az iskola hibája, de a jó oktató ismeri a vizsgáztatókat és tudja, hogy melyikkel, hogyan kell bánni.

Sajnos olyat is hallottam többektől, hogy az oktató és a vizsgáztatók összejátszanak, hogy minél több pénzt tudjanak kisajtolni a tanulókból. Néha nem is közvetlen megvesztegetés történik, hanem csak állandóan megbuktatják a tanulót, hogy még több órát kelljen vennie és megosztoznak a többletbevételen.


Ahol sok tanuló jut egy oktatóra ott előny, hogy ilyen fajta csalásra nincs motiváció, ott viszont egyrészt nehezebb időpontokat egyeztetni, másrészt megnő a klasszikus megvesztegetés iránti igény. Úgyhogy mindennek megvan az előnye és a hátránya is.

2015. dec. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Neo44444 válasza:
73%
Bunkó, türelmetlen "oktatók" elavult autók mindenki messzire kerülje el ezt az autósiskolának nevezett pénznyelőt.
2016. márc. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

NE (!!!) menj a Csigavérhez! Még ha be is osztanak nagy nehezen, az oktató elhúzza az egész vezetés... Forgalomban nem mehettem gyorsabban mint 30 km/h, 2-es sebességfokozatból feljebb nem váltottam (nem vagyok antitalentum a vezetéshez, most az új sulinál egyértelműen kiderült). Nem magyarázott semmit csak beültetett az autóba és menjünk. Ha kérdeztem, nem válaszolt, teljesen figyelmen kívül hagyott. Az óra elejéről késett 10 percet, és hamarabb be is fejezte 10 perccel. Arról nem is beszélve, hogy nyomta a féket állandóan, én meg nem értettem mi baja a kocsinak... Az pedig teljesen természetes, hogy ő elmegy kajálni meg ügyeket intézni, én meg várok az autóban.


Telefonáltunk azóta felügyeleti szervekhez, de ott közölték, hogy tudják, hogy miket csinálnak a Csigavérnél, de nem tudnak semmit csinálni.... Ennyi, kerüljétek el őket messze.

2016. jún. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm már rég máshoz mentem.nem bántem meg,
2016. jún. 8. 14:58
 9/10 anonim válasza:
szia az lenne a kérdésem hogy hova mentél a csigavér helyett?
2017. febr. 9. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Seat Szabó Autósiskola
2017. febr. 19. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!