Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jár a gyakorlati pénz vagy sem?

Jár a gyakorlati pénz vagy sem?

Figyelt kérdés
A vendéglős szakmáéban tanulok. Ebben az évben kezdtem el. Kéthetente járunk 3 napot külső gyakorlatra, és ezért nem kapunk semmilyen fizetséget. A suliba azt mondta az egyik tanárunk, ha valamit alá kell írni a gyakszin, ott pénz van a dologban, nekünk alá kell írni a jelenléti ívet, ez azt jelenti, hogy kapnánk pénzt, csak elsikkasztják? És nem kéne adni nekünk pénzt a 3 napért? A nyári gyakorlat 90 óra lesz, ami nagyjából 12 napot Ezért kell, hogy fizessenek, igaz?
2010. márc. 23. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Bár én ruhaipari suliba jártam de csak a nyári gyaxiért kaptunk pénzt!
2010. márc. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
két évvel ezelött ,még járt.kell irnod egy szerzödést az étteremel és a sulival.és havi 11ezer forint jár.plusz nekem fizettek akkor is ha bementem suli után és hétvégén!szoval ha tanárod azt mondta akkor már csak az étterem tulajjal beszélj h fizessenek neked!mert ingyen ne dolgozz !
2010. márc. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!