Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nehéz a kémia, fizika, biológi...

Nehéz a kémia, fizika, biológia földrajz?

Figyelt kérdés
6-kos vagyok és eddig jó tanuló vagyok és voltam. Elsőben és ötödikben kitűnő voltam. Másodikban és harmadikban 2-3 négyesem volt (tesi,rajz,technika, ének). Negyedikben nagyon ellustultam és sok négyesem lett. Azóta nem tudom mi ütött belém maximalista vagyok. Önök szerint sikerülhetne nekem belőlük az ötös fél évkor és év végén?

2015. dec. 29. 10:49
 1/2 A kérdező kommentje:
Elnézést mármint a tesi,technika,ének és rajz közül volt fél évkor és év végén 2-3 négyesem (ezek a tantárgyak közül)
2015. dec. 29. 10:52
 2/2 anonim ***** válasza:

Kémia és fizika elég nehéz. A fizikát meg kell érteni, a kémiát és néhány helyen. A számítások és a képletek nehezek, de kémiából amikor az anyagokról tanultunk, hogy mi miből áll, milyen szaga van stb. azt nagyon szerettem :)) A képletek nehezek.

Földrajz.. Hát... Általánosban nem sok földrajzot tanultam, nálunk csak térképismeret volt, illetve hol van grafit, meg ilyen-olyan bánya, ez egész könnyű volt. Most már gimiben térképészettel kezdtünk, ez számomra elég nehéz volt, a kevés általános anyag után, úgyhogy gyenge lett a TZ-m, de a csillagászatot nagyon szerettem, az már szerintem egy fokkal jobb lett :DD

A bioszt imádtam, főleg az embertant, de az egysejtűeket is. Szerintem nagyon érdekes tantárgy, a reál tantárgyak közül talán az egyik legkönnyebb. Csak meg kell érteni az anyagot és megtanulni, szerintem könnyű :D De ami még fontosabb, hogy érdekes :D

2015. dec. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!