Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Továbbtanulás? Help pls

Továbbtanulás? Help pls

Figyelt kérdés
A továbbtanuláson gondolkozok, de nehéz döntés. Műszaki menedzser, gépészmérnök, építőmérnök, és TTK szakok közül biológia, földrajz érdekel, mindre megvan a pontszámom, mert már érettségiztem. Igazából a földrajz szakot érzem teljesíthetőnek, mert az ottani tárgyakat értem, de kérdés, hogy ilyen végzettséggel könnyű elhelyezkedni? A műszaki szakok is érdekelnek, a fizikát például megtanulom, ha kell, és megértem, de matekból hármasra érettségiztem, és félek ettől, hogy műszaki nehéz így. Elolvastam a tantervet, már a tantárgyak neve is ijesztő, valamelyiket azt sem tudom micsoda. Anyagismeret, mérnöki informatika, matematika szigorlat stb. elképesztőek. Mit csináljak? Ezek tanulhatóak?

2016. jan. 3. 09:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát ha az a hármas a tudásodat tükrözi, értem ezalatt, hogy nem arról van szó, hogy eltrógerkodtad vagy valamin nagyon elcsúsztál akkor nem érdemes pl. gépésznek menni.


Ha érzed, hogy több van magadban akkor érdemes megpróbálni szerintem, 1 év csúszás ilyenkor simán belefér még ha úgy van.


Szorgalmon sok múlik, de készség is kell hozzá.

2016. jan. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!