Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha már megvan az irány, hogy...

Ha már megvan az irány, hogy merre indulnék el, a többi tantárggyal nem is kell foglalkoznom?

Figyelt kérdés
Matek, fizika, kémia, biológia <- ezekkel biztos, hogy nem fogok foglalkozni. Teljesen elhanyagolhatom ezeket a tantárgyakat, és inkább foglalkozzak többet azzal, ami érdekel? (történelem, rajz, idegennyelvek)

2016. jan. 1. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért, merre indulnál el?
2016. jan. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen szinten mindegyikkel foglalkoznod kell, hiszen ha bármelyik tárgyadból megbuksz utolsó évben, nem mehetsz érettségizni. A matek érettségi tárgy, arra mindenképpen rá kell szánni az időt, mivel ha megbuksz az érettségin, nem kapsz érettségi bizonyítványt, anélkül meg elég nehéz továbbhaladni az életben. Alapvetően mindennel kell foglalkozni, de közben foglalkozhatsz többet azzal, ami érdekel, és kevesebbet azzal, ami nem.


Mi a konkrét terved, merre akarsz elindulni?

2016. jan. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az egyik rajzolással kapcsolatos, a másik pszichológiával.
2016. jan. 1. 13:59
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológiára rohadt magas a ponthatár, nagyon nehéz bejutni, vagy két 90% feletti emelt kell, vagy pedig mindegyik érettségidnek szuperjól kell sikerülni. A rajz pedig gondolom művészeti irány, oda külön felvételi van, ami többlépcsős, és elég nehéz bejutni oda is.

Én a helyedben kitalálnék valami C tervet.

2016. jan. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem foglalkozz, mert ezekből nem lehet megélni
2016. jan. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Eddig foglalkoztam velük, mindenből 4,5 vagy a felett vagyok, csak tudom, hogy hülye vagyok ahhoz, hogy komolyabban foglalkozzak velük.
2016. jan. 1. 14:08
 7/8 anonim ***** válasza:

érettségihez szükséges tudás megszerzéséhez nem kell komolyan foglalkozni egy adott területtel

a komoly az máshol kezdődik

2016. jan. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mármint, hogy ilyen területen dolgozzak ahhoz vagyok hülye.
2016. jan. 1. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!