Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az iden erettsegizem. Ideje...

Az iden erettsegizem. Ideje lenne eszbe kapni. Hogy tudnek hatekonyan tanulni?

Figyelt kérdés
Irodalombol mar megkaptunk tobb mint 10 tetelt, amit tudni is kene, de elolvasni is nehez, keptelen vagyok, nem még hogy megjegyezni. Toribol mar pl amit megtanuluam tetelt (mert le kellett felelni belole) még amit fel is mondtam negyesre azt pl most nem tudnam kettesre sem..aztan a matek..hagyjuk is. A legegyszerubb dolgokat sem ertem..van remeny? Valaki volt hasonlo cipoben?

2016. jan. 4. 18:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Oldd végig az eddigi sorokat, majd csekkold le, mit nem tudtál. A megoldásokat nagyon vedd komolyan. Vegyél "Próbaérettségi" könyveket! Minden nap szánj rá két órát legalább. Főleg a matekra.
2016. jan. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!