Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ebben az esetben mi a teendő?...

Ebben az esetben mi a teendő? Mi történik ha csak anya írja alá?

Figyelt kérdés
Most vagyok 8. osztályos. Nemsokára be kell adni egy papirt hogy mely iskolákat jelöljük meg, amit mindkét szülőnek alá kell ìrni (osztályfőnök ìgy mondta). Viszont a vérszerinti apámat sosem láttam, bár az ő nevén vagyok, 40 km-re lakik tőlünk. Nevelőapám volt de anyával szétmentek lassan 1,5 éve nem láttam, 10 percre lakik tőlünk a sulim mellett. Ha csak anya ìrja alá mi történik? Vagy mi a teendő?
2016. jan. 5. 23:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az osztályfőnököd, hogy mi legyen, esetleg, ha te nem vagy vele annyira jóban, akkor anyukád kérdezze meg, vagy a titkárságra menj el a sulitokban, ahol ezt intézik. Valószínűleg nem fog történni semmi, ha nem írja alá, hiszen előfordul ilyen helyzet az életben, viszont jó, ha tudják, hogy nem linkségből nem írattad alá mindkettőjükkel. Illetve bár nem hiszem hogy így lenne, nem értek hozzá, de akkor lehet, hogy nagymamádnak, vagy más rokonnak/felnőttnek kell aláírnia.
2016. jan. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!