Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi legyek, ha nagy leszek?

Mi legyek, ha nagy leszek?

Figyelt kérdés

Most vagyok tizenegyedikes, és még idén el szeretném dönteni, hogy hova menjek továbbtanulni.

Matek faktra járok, 4,5 belőle az átlagom, fizikán kívül mindenből legalább erős négyes (4,3 felett) vagy ötös vagyok. Menne a fizika is, és tudom, hogy nem szabad a tanárra fogni, de egyszerűen megutáltatta velem.

Jó vagyok idegen nyelvekből, kreatív vagyok, és szerintem jók a tanulási képességeim (könnyen megtanulok új dolgokat, főleg, ha érdekelnek). Tudok alkalmazkodó is lenni, ha van egy vezető, őt követem, de vezetőként is megállom a helyemet. Szeretek olvasni, írni, rajzolni, táncolni, régebben gondolkoztam rajta, hogy fordító legyek.


Persze a fő cél az, hogy jól keressek. Esetleg olyan munka is érdekelne, amit otthonról is végezhetek, de nem muszáj, csak ünnepnapokon nem szeretnék dolgozni (tehát vendéglátóiparban csak emiatt nem).

17/L


2016. jan. 7. 15:59
 1/1 A kérdező kommentje:
Orvos nem szeretnék lenni, mert nem bírom a vért.
2016. jan. 7. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!