Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » "Mi legyek, ha nagy leszek? "...

"Mi legyek, ha nagy leszek? " Merre tovább? Mi legyen? Nem tudok dönteni.

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, közgazdasági szakmacsopprton tanulok, idén vagyok 11.-es.


Nem tudok dönteni, hogy merre menjek továbbtanulni. :(


Érdekel az orvostudomány, értek a pszichológiához, értek a költészethez (van vagy 100 versem és idézetem), értek a tervezéshez, értek a tánchoz, érdekel az igazságszolgálatatás.. Egyikről sem szeretnék lemondani. :/

Sajnos nem állunk elég jól anyagilag, így mindenképp államilag finanszírozotz iskolát kellene keresnem. :(


Túl messze sem szeretnék menni továbbtanulni. :/


Valaki tudna nekem segíteni, tanácsot adni?



2015. okt. 13. 20:42
 1/3 anonim válasza:
Választani mindenképp neked kell. A sokoldalúság jó dolog de egyszerre ezt mind nem csinálhatod. Valamiről le kell mondanod hogy megvalósítsd az "álmod". Amiket felsoroltál nagyjából mindegyikhez elég sok pont kell az egyetemen. Nagyon hajts rá a tanulásra az utolsó 2 évedben hogy mikor választani kell ne úgy kelljen kapargatni a pontokat. Sok sikert hozzá :)
2015. okt. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Legyél orvos, a hatalmas ego, ami az átlag medikák sajátja úgy látom már szépen megvan. Vagy legyél jogász, ott még előnyösebb eme tulajdonság.
2015. okt. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Vagy fa*sz szopó nem kell tanulnod ès jól keresel. De nem amúgy komolyan, érdemes még most tanulni később csak nehezebb lesz, én se tudok dönteni pedig màr 23 vagyok
2016. okt. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!