Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi legyek, ha "nagy leszek"?

Mi legyek, ha "nagy leszek"?

Figyelt kérdés
Végzős lány vagyok egy gimnáziumban, ahol olasz és biológia fakultáción vagyok. A biológia nem megy olyan jól, és nem szeretek annyira tanulni, úgyhogy arról már lemondtam. Viszont a nyelvek nagyon érdekelnek, de nem tudom, mit lehetne velük kezdeni. Szociális munka és ilyen hasonló dolgok is érdekelnek(fiatalokkal kapcs.). Amit a legjobban szeretek az talán a zene. Énekelek,de nem a klasszikus fajta érdekelne(inkább pl.a jazz vagy könnyűzene). Valami tehetségem van is a zenéhez. Otthon gitározni tanulok, régebben zongoráztam és hegedültem. Segítsetek!

2015. okt. 15. 16:07
 1/4 A kérdező kommentje:
Kihagytam,hogy érdekel még a vendéglátás és a filozófia is.
2015. okt. 15. 16:12
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyelvekkel foglalkozhatnál,pl. Szakfordító tolmácsként és akkor lenne pénzed és időd is zenélni. Fiatalokkal meg lehet önkéntesként is foglalkozni.
2015. okt. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sidel ***** válasza:
A vendéglátást mondanám. Ha érdekel, a nyelvek is érdekelnek, akkor jó választásnak tűnik. A zene maradhatna egy ideig hobby, de később azzal is kezdhetsz esetleg valamit a vendéglátásban.
2015. okt. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó: dolgoztál te vendéglátásban egy napot is? Mert én 10 évet. Embertelen! Olyan fizikai munka, ami kívülről nem is tűnik fel. Akkor kezdődik a munkaidő, amikor másnak véget ér. Akkor van szezon, amikor mindenki más pihen. Akkor van a legnagyobb tömeg, amikor ünnep van, hétvége van, este van. Sosincs otthon, és őszintén? Amennyi meló benne van, annyira sok pénz nincs benne. Főleg, ha azt vesszük, hogy egy szakfordító leütésenként kap 2 forintot a fordításért, és ÜL egy klimatizált helyiségben, akkor dolgozik, amikor épp ideje van, csak a határidőt kell tartania. Nyelvekkel nehogy vendéglátásba menjen, mert 50 évesen már járni sem fog tudni. Azt gondolnád, hogy a vezető beosztás jobb, mint a hangyalét, de nem igaz. A felelősség meghozza azt, hogy te vagy az utolsó aki hazamegy. A jó vezető vendéglátásban többet melózik, mint a legegyszerűbb alkalmazott. Én tapasztalatból azt mondom, a közelébe se menj!
2015. okt. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!