Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy év alatt fel lehet készüln...

Egy év alatt fel lehet készülni emelt szintű biológia érettségire egyedül, ha szinte nullán állok?

Figyelt kérdés
2010. márc. 26. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Simán. Töredéke alatt is.
2010. márc. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ez vigasztal, én (is) megpróbálom. Amúgy szerintem igen, csak akarat kérdése az egész.
2010. márc. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fel:)
2010. márc. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én fél év alatt készülök a középszintűre, hát mit ne mondjak 2évig tanultam és most 25 évesen teszem le belőle az érettségit. Ha tudsz beszélj az ottani tanárokkal és ülj be órákra, tényleg nagyon sokat lehet így tanulni. Nem könnyű mert nagyon szerteágazó tudás kell hozzá:kémia, környezettan, etológia, anatómia, genetika, táplálkozástan és még millió és egy dolog. De meglehet csinálni, remélem a 4es meg is lesz belőle.
2010. ápr. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tökre érdekel, hogy sikerült nektek =)))
2011. márc. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2010-04-20 23:46-os vagyok.

Sikerült 4-re pedig messze ez volt a legnehezebb mióta bevezették a középfokút. Fel is vettek arra a szakra amire jelentkeztem, és jó érzés végre azt tanulni, amit mindig is akartam:-)

Kitartás kell hozzá, és a cél aminek az elérése érdekében csinálod.

2011. márc. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!