Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek, ha a matek...

Szerintetek, ha a matek felvételi mindenkinek rosszul sikerült, lejjeb viszik a ponthatárokat? (Kecskeméti Piarista Giminázium)

Figyelt kérdés
De tényleg, a legjobb matekosnak lett kb. 20 pontja, nekem kb. 18, előtte a gyakorlások meg 45 pontosak lettek... :(

2016. jan. 16. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A ponthatárokat nem önkényesen emelgetik, hanem a felvehetők számától, a jelenetkező gyerekek számától és az ő pontszámaiktól függ (gondold végig).

Ha 30 embert vehetnek fel, akkor a 30. legmagasabb pontszámú tanuló pontszáma lesz a ponthatár. (Logikus, nem?)

2016. jan. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ... így már megnyugodtam. Azt hittem, hogyha nem sikerül senkinek se jól, akkor bizony senkit sem vesznek fel. (mert olyanokat hallottam, hogy aki 30 pont felett teljesít, csak az mehet ebbe a gimnáziumba)
2016. jan. 17. 07:39
 3/5 anonim ***** válasza:
hát elég rossz matekosok akkor, megnéztem és elég egyszerű feladatok vannak benne. jó nekem biztos mivel érettségiztem már de visszagondolva enyém se volt nehezebb és 45 pontot írtam. tuti van aki több mint 20 pontot írt.
2016. jan. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hát nekem a matek lett 28 pont a magyar meg 33 és felvettek. Neked sikerült?
2016. máj. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem! Mert köcsögök
2017. márc. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!