Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen idegesítő szabályok...

Milyen idegesítő szabályok vannak egy kollégiumban? Mit kell szigorúan betartani? Példát írjatok légyszi.

Figyelt kérdés
Nem konkrét koleszra értem, csak úgy általában, jövőre valszeg koleszos leszek, akkor leszek 18 éves. 18 év felett is olyan szigorúak a szabályok? Úgyértem nincs jelentősége a kornak?
2010. márc. 27. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát barátnőim mesélték, hogy pár éve megszüntették a fedett dohányzó helységet, ami őket eléggé idegesítette, de aki nem cigizik, annak ez nem gond nyilván. Meg náluk úgy van, hogy asszem van 8 emelet, és este nemtom hány óra után nem jár a lift. Ez akkor gáz, amikor összejövünk többen iszogatni este, és ugye le kell menni cigizni, na de aztán felgyalogolni...
2010. márc. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja, plusz egy ismerősöm mesélte, hogy amikor kiköltözött a koliból, akkor büntetést kellett fizetnie, mert máshova tolta az asztalt, mint ahol eredetileg volt és elfelejtette visszatolni.
2010. márc. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lemaradt a kérdésemből hogy általában hány óra kimenőt kaptok? mikorra kell beérni?
2010. márc. 27. 13:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát az egyik szegedi koleszról vannak információim: ott nincs "kimenő"; úgy jössz-mész, ahogy tetszik. Amit szigorúan néznek, hogy nem vihetsz be a kollégiumba külsőst, csak a portás engedélyével. (egyetemi kollégium, de gondolom 18 felett téged is az érdekel)
2010. ápr. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
gimis kolesz érdekel (5évesbe vagyok :/ ) még 17vagyok ráadásúl évvesztes.. :/
2010. ápr. 7. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!