Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nektek hogy sikerült a felvéte...

Nektek hogy sikerült a felvételi? Ez nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Nekem a magyar kb 36-27 pont, a matek pedig 15 körüli... :( Ez kb 50 pont... 4.9-es tanuló vagyok, de ez nem sikerült jól..

2016. jan. 17. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem a magyar kb. 46 pont,matek kb 20-24 pont :(
2016. jan. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is 4-es 5-ös tanuló vagyok,a matekom 20 pont körül lett :( A magyarom meg 33-35 pont.. :( Pedig erős gimibe akartam menni,örülök ha felvesznek Debrecenben a Csokonai biológia szakára.
2016. jan. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem.. Fel a fejjel! Szóbelin még javíthattok!!! :))
2016. jan. 17. 16:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Olyan ideges vagyok,hogy aludni sem tudok... Amikor megcsináltam az előző évi írásbeliket,mindig 70-80 pontosokat írtam,de most 60 sem lesz meg.. A matekot rendkívül elszúrtam. Pedig nem kettes tanuló vagyok,hanem ötös,és most azon kell izgulnom,hogy felvegyenek a város legszarabb gimijébe. Gratulálok magamnak.
2016. jan. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó! Ezt hogy érted? Melyik az a gimnázium? 3 erőset jelöltél meg?
2016. jan. 17. 17:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a magyar 46‚ a matek 34 pontos lett kb. A matekot szerintem nagyon elszúrtam‚ pedig nem vagyok egy rossz tanuló(4‚6).
2016. jan. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én ma tudtam meg az eredményeket és eléggé elkeseredtem. Kitűnő tanulóként (egy erős ált. iskolában)és rengeteget tanulással is csak 60 pontot sikerült összehozni... remélem valahogy bekerülök abba a gimnáziumba, ahol szeretnék továbbtanulni.
2016. jan. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!