Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt kémiások! Ti mennyi idő...

Emelt kémiások! Ti mennyi idő alatt készültetek fel az érettségire?

Figyelt kérdés

És hogyan készültetek? valamint a többi tárgyból milyen tanulók voltatok?

11-es vagyok fél éve járok emelt kémia faktra heti két órában és számolásból most tartok az 5ösöm lesz kémiából a középhaladó résznél. Vagyis most kezdek bele, eddig az alap számolásokat vettem. Sajnos izgulok h nem érünk az anyag végére mert az elmélet hát az számomra elég mélyen elvan rejtve a kémia bugyraiban :D folyton bedőlök a becsapós kérdéseknek :/ gondolkoztam h 12-ben beiratkozok egy érettségi felkészítős tanfolyamra. Szerintetek lenne értelme?

Ja és orvosira készülök, orvosisok is írhatnak! ;)



2016. jan. 19. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

Én 12. elején kezdtem. Egész évben minden nap tanultam, és úgy fel lehet készülni rendesen. Bár én egy elég szigorú magántanárhoz jártam.


Most egyetemista fejjel akár 3-4 nap alatt is fel lehetne készülni rá :)

2016. jan. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én most a SOTE-ra járok, egyetértek az előttem szólóval,ma már gyerekjátéknak tűnik. Én egy elég erős gimibe jártam, de elmentem 12.-ben egy érettségi felkészítőre, és szerintem sokat ért, megéri! Ha van még bármi kérdésed, nyugodtan írj.:)
2016. jan. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én valami csoda folytán értem/értettem a kémiát, ez volt az egyetlen óra amin figyeltem is és érdekelt is, tehát nekem nem volt nagy hajtás 12-ben.

Csak azokból a tantárgyakból voltam jók amik érdekeltek(fizika, kémia, biológia), bár az is igaz, hogy a többi tárgy olyan szinten nem érdekelt, hogy mindent egyetlen elnyűtt füzetbe írtam és még azt is a padban hagytam.

Sok sikert az orvosihoz!:)

2016. jan. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én most kezdem el tanulni mind a két tárgyat emelt szinten az orvosira való bejutás miatt. Még az első könyvnyitás előtt is olvasnék szívesen tapasztalatokat. A nulláról kezdeném és munka mellett jó lenne 1-2 év alatt összehozni.Tankönyvekből is a legcélirányosabbakat venném meg
2016. ápr. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!