Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A BME-n tényleg egy tárgy is...

A BME-n tényleg egy tárgy is nehezebb mint egy egész félév jogon/közgázon/bölcsész szakokon?

Figyelt kérdés
Pl analízis és ilyesmi nehezebb tárgyak.

2016. jan. 22. 00:22
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy matekból, anyagtudományból stb.
2016. jan. 22. 00:25
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ez hülyeség. Kinek mi a nehéz. Pl egy bölcsész beállítódottságú embernek lehet nehéz, de ugyanúgy egy BME-re járó tanulónak is lehet hogy nehezen mennének azok a vizsgák amik bölcsész szakon vannak, mert őket pl a fizika érdekli és az megy nekik.
2016. jan. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Nyilván nem.
2016. jan. 22. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

BME-s vagyok, ez nettó hülyeség..

1. tényleg nem mindegy, hogy mennyire áll rá az agyad, mert nekem egy 2 kredites tárgy is bőven sok lenne jogi, bölcsész hülyeségekből..

2. ha az átlagnehézségre gondolsz, akkor abban azért lehet valami.. Egy Grafika, vagy Rendszeroptimalizálás vizsgára van úgy, hogy önmagában egy hónapot kell készülni és akkor még a többi tárgyra vizsgádra nem is készültél...

2016. jan. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%

Ezt viccből szokták mondani. Bár a BME-re már jártam, nem jártam jog/közgáz/bölcsész szakra, ez nyilvánvalóan nem igaz.

A jogról annyit viszont tudok, hogy iszonyat sok lexikális tudást igényel, és akinek nem áll rá az agya a "seggelésre", az biztosan jobban szenved vele, mint egy BME-vel.

Olyannal is szoktak viccelni, hogy "ha a BME-n lenne őszi és tavaszi szünet, elvégeznék a Corvinust". Nyilván ez sem igaz.

Ja, amúgy a BME-nek is van közgázos kara.

2016. jan. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
Ez BME sznobság. Tipikusan sutyerák emberek gondolkodásmódja, akik azt hiszik lettek valakik, hogy a BME-re járnak. Ők el is hiszik azt, hogy majd állásinterjún elég annyit mondani, hogy BME és meg is kapták az állást.
2016. jan. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kinek, mi megy könnyebben. Egy biztos mindegyik iránynak megvan a maga árnyoldala. Itt Bme-n elég nehéz a matek és ez mellé jön még csomó más, ami szintén nem potya tárgy. Ha nem jók az alapok nagyon nagy szívás lesz. Emelt nélkül nekem nem nagyon ment, pedig tanultam, de annyi tárgyból kellett volna számot adni 1-2 hetes csúszásokkal, hogy esélytelen lett volna...
2016. jan. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!