Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szevasztok! Meg lehet ezt...

Szevasztok! Meg lehet ezt oldani? Január 9-ig fel kellene készülnöm az egész éves nyelvtan tananyagból, szerintetek sikerülhet?

Figyelt kérdés
Hogy kezdjek neki, minek kezdjek neki, fogalmam sincs, előre is köszi skacok! (8. osztályban felvételi)

2015. dec. 25. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Te miről beszélsz? Először is nem január 9-én van a központi felvételi, hanem 16-án, másodszor is nem kérdeznek olyat, amit addig még nem tanultatok, harmadrészt nem annyira elméletet kell tudni, mint inkább gyakorlatot, és a feladatokra leginkább a korábbi évek feladataiból tudsz felkészülni.

[link]

(Azt nem feltételezem, hogy most akarsz iskolát váltani a maradék 5 hónapra, és ahhoz kell a felvételi.)

2015. dec. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tudom hogy 16-án kell de egy másik suliba is megyek ami alapítványi és ott 9-én kell a felvételit megírni, amúgy én 7 évig semmit nem tanultam nyelvtanból és ezt kellene megtanulnom... :D
2015. dec. 25. 20:53
 3/4 anonim ***** válasza:
A nyelvtan elméleti anyag nagyon kevés, de nem is igazán az kell, hanem szövegértés, nyelvhelyesség, szövegalkotás. Egyszer olvasd el a tankönyveid magyarázatait, de inkább a felvételi feladatokkal foglalkozz.
2015. dec. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nézd át a régi tankönyveidet :) Mást nem tudok tanácsolni, sok sikert!
2015. dec. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!