Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha 1 évig más egyetemen...

Ha 1 évig más egyetemen tanulok, de átmennék a tanítóképzőre akkor mikor kell elmennem az alkalmassági vizsgára?

Figyelt kérdés
Most 12.es vagyok és ezt tervezem, de nem tudom hogy ez hogy lenne megoldható. Minden segítségért nagyon hálás lennék.

2016. jan. 25. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem így működik, nem lehet csak úgy átjelentkezni. Minek akarsz egyáltalán elkezdeni előtte egy másik szakot, ha oda csak egy évet jársz? Mi a terv, és mi lenne ez a másik egyetem?
2016. jan. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem hagynám abba hanem vagy passziváltatnám vagy azt levelezőn mellette
2016. jan. 25. 12:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudsz örökké passziválni, max. egy évet lehet egyhuzamban, utána vagy folytatod, vagy kirúgnak. Levelezőre sem lehet csak úgy szimplán átjelentkezni a nappalis képzésről, intézményfüggő, hogy egyáltalán engedik-e, és ha igen, milyen feltételekkel.

Hiába tettem fel egy kérdést, arra nem válaszoltál, szóval megpróbálom még egyszer: mi a konkrét terv és cél? Ha tanító szeretnél lenni, miért jelentkezel előtte máshova? Mi az a másik képzés, amit el akarsz végezni, és mit akarsz vele kezdeni? Miért nem jelentkezel rögtön tanítóképzőre?

2016. jan. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De egyébként a konkrét kérdésedre válaszolva, ugyanakkor kell elmenned alkalmassági vizsgára, mint bárki másnak, hiszen ugyanúgy felvételi eljárásban kell részt venned, ugyanúgy jelentkezned kell.
2016. jan. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!