Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ott szeretném hagyni az OKJ...

Ott szeretném hagyni az OKJ Tanfolyamot és rendesen teljes munkaidőben vállalnék munkát. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Tavaly Augusztusában elkezdtem egy OKJ Tanfolyamot ami az állam támogatott. Idő közben rájöttem hogy ez a szak engem nem érdekel és dolgozni szeretnék teljes munkaidőben. Mire számíthatok? Vissza kell téríteni az összeget ilyenkor?

2016. jan. 25. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szerződést írtál alá, amikor beiratkoztál?
2016. jan. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Otthagytam. Azóta jött a levél, hogy megszűnt a jogviszonyom a hiányzások miatt. Semmilyen összeget nem postáztak vagy tüntettek fel a levelen. Viszont felhívtam és aztmondták, hogy a munkaügyivel beszéljem meg. Ez kb. márciusba lehetett. Azóta kerülöm a munkaügyit.
2016. aug. 30. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!