Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A ME-ÁJK-n jogon milyen...

A ME-ÁJK-n jogon milyen tárgyakkal lehet csúszni?

Figyelt kérdés

Jelenleg a DE-ÁJK-n tanulok, de első évben nálunk a trió (róma, magyar, egyetemes) mindegyikére épül valami, ha az elsőből megbuksz, még csúszol is miatta.


Hallottam olyanról, hogy Miskolcon a trió egyikére se épül tárgy, így második évben akkor is fel lehet venni pl a polgárt, ha nem sikerült a róma. Ez igaz?



2016. jan. 27. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Látom, hogy most újra kiemelted a kérdést. Szerintem a legjobb, hogy ha felhívod az egyetemet, ott egészen biztosan tudnak segíteni. Itt ha van is ME-ÁJK-s lehet, hogy rosszul tudja. Szóval én a helyedben biztosra mennék, ha már esetleg beadom az átjelentkezési kérelmem.
2016. jan. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bár PTE-s vagyok, de nem tudom elképzelni, hogy a polgár ne a rómára épüljön ><
2016. febr. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Római joggal és Bevezetés az állam és jogtudományokba nevezetű tantárggyal...Bevjogra épül szinte az államvizsgák 90% a Büntetőjog, Alkotmányjog, Közigazgatási jog, Jog-és állambölcselet/európajog Rómára pedig a Polgári jog 1-5 a polgárokra a Munkajog, Szociális jog, Pénzügyi jog, Pp és a legfontosabb a kereskedelmi jog 1,2 mivel ugye Polgár/Kereskedelmi jog együtt megy Záróvizsgán :-)


Szóval Miskolcon ezzel a két tárggyal lehet csúszni elsőben súlyos éveket!

2017. febr. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!