Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2,666-es átlagra milyen...

2,666-es átlagra milyen jegyet adhat egy tanár? Osztályozó értekezlet előtt írt témazáró dolgozat jegyét miért második félévre írja be?

Figyelt kérdés
2,3,3 a jegyek száma és átlagot számolva nekem 2,666 jött ki történelem tantárgyból egy gimnázium első évfolyamán. Van aki érdemben tanácsot tud adni,hogy hogyan lehet ebből kettesre zárni félévkor? Jogos-e? Mit tartsak, gondoljak erről a tanárról? Jó indulatú, rossz indulatú? Helyesen gondolom, ha rossz indulatúnak tartom? Van akihez ez ügyben fordulhatok, mint szülő (persze a tanáron kívül?). Még egy témazáró és más jellegű dolgozatát sem láttam...Ammit januárban írtak, még osztályozó értekezlet előtt, azt most adta ki és második félévre írta be. persze kettes lett, de akkor már miért nem a zárás előtt adta ki? Volt kolléga és csak sejtem,hogy a gyerekem issza a levét.
2016. jan. 29. 10:46
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Az ötlet nagyon jó, én is erre, vagy hasonló ra gondoltam. Csak van olyan anyag az interneten, ahol utána tudok nézni. Az ötlet nagyon jó. Köszönöm szépen...igen én is így gondolom, a tanár is erre terelte a beszélgtést,hogy fog hzit is feladni belőle ,ill. az érettségire be lesz gyakorolva stb...Jobb lett volna az eredmény, ha a szülőknek tartanak tájékoztatót,hogy mire lehet számítani bizonyos, "érettségi szempontból" fontosabb tantárgyaknál, akkor jobban odafigyelek a gyeremekemre. De talán még időben vagyunk és igen, szerencsésnek tartom magam,hogy az érettségin már könnyebben fogja venni az akadályokat.
2016. jan. 30. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!