Tanárnak van "igaza"?

Figyelt kérdés

Dolgozat kiosztáskor ami egyes lett, reklamáltam, hogy rosszul javította ki mert arra járna a pont amivel már bőven kettes lenne. Miután jeleztem szaktanárit kaptam. Emiatt bukásra állok. Van rá lehetőség, hogy diákként igazam lehessen? Akár igazgató előtt vagy bármi?

(Középiskola)



2016. jan. 15. 22:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem először az osztályfőnököddel beszélj erről, vagy a szüleiddel, és ők intézkedjenek. A gyerek szavát semmibe veszik a suliban.
2016. jan. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Azért kaptál szaktanárit, mert jelezted a hibát? Nem lehet, hogy azt szemtelenül tetted? Ha rosszul pontozott, azért viszont reklamálhatsz, például egy szünetben odamehetsz hozzá, hogy magyarázza el, mért nem jó.
2016. jan. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
A "mi a g3c1met problémázol te ost0ba kurv4?" nem a legjobb módja a panaszod jelzésének.
2016. jan. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Kill The Sexplayer válasza:
49%
Természetesen nem lehet igazad. Én is próbálkozok folyamatosan. Ez nem kerekasztal, nem arra tanítanak, hogy a véleményed mondd el. Képzeld el, hogy egy tanárember elismeri, hogy a kis taknyosnak van igaza. Nem fog megtörténni.
2016. jan. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azért mert jeleztem a hibát, hátrajött aztmondta oké, mire visszament előre meggondolta és mondta hogy mégse, én meg mondtam hogy hát ez k*va jo
2016. jan. 15. 23:45
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Nahát akkor nem a reklamálás miatt kaptál, hanem a stílusod miatt. A pontra viszont rákérdezhetsz normális stílusban. (Egyébként nem értem: ha plusz egy pont járna, akkor nem lehetne bőven kettes, ha anélkül egyes. Több ponttal meg csak nem rövidített meg!)
2016. jan. 16. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
16%

Hogy jössz te ahhoz, hogy felülbíráld a tanárt?! Ez nem kívánságműsor, tessék tanulni!

Írd meg 4-esre, és akkor reklamálj!

2016. jan. 16. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Tanár vagyok! Velem is előfordul, hogy tévedek, ha már fáradt vagyok. Mi is emberek vagyunk, viszont azt nagyon etikátlannak tartom a kolléga részéről, ha tényleg a csúnya beszéd miatt adott rosszabb jegyet. Az tény, hogy nem a legmegfelelőbb stílusban nyilvánultál meg, viszont a fegyelmezésre ott vannak az írásbeli szankciók. Neked csak azt tudom javasolni, hogy máskor tanulj kicsit többet, hogy ne azon az egy ponton múljon az elégséges és a csalódottságod ellenére se használj csúnya szavakat.
2016. jan. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
36%
Hát ezt qrva jól elintézted. Örülj az egyesnek, legalább attól már nincs lejjebb.
2016. jan. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én tanár vagyok. Ha nekem jelzi a diák, hogy rosszul javítottam, akkor megnézem, és megkapja a jobb jegyet, ha igaza van. Ettől függetlenül persze jelzem, ha a stílussal gond van, bár erőset kell mondania egy szaktanárihoz.
2016. jan. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!