Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi a teendő? Évet...

Ilyenkor mi a teendő? Évet kell ismételnem?

Figyelt kérdés

10.évfolyamos vagyok szakgimnáziumi részen,a féléven tul vagyok és egy 4-es átlaggal le is lettem zártam.

Viszont sajnos betegségek miatt sokat hiányzok,2 hetet korhazba voltam,és így összeadva 2 hetet itthon egyéb betegségek miatt.És hipp-hopp ki is gyűlt a 190 óra eddig.Viszont jövő hónapba be kell feküdnöm szintén allergia miatt kivizsgálásokra,illetve szemészetre kell visszamennem.Szóval a maradék 60 óra amit hiányozhatok jövő hónapba valószínűleg kigyűlik.Sajnos emelt óraszámba vagyok 45/hét és így méghamarabb kigyűlik.Igazolatlan nincs.A kérdésem hogy ha kigyűlik akkor évismétlés vár?Osztályozó vizsgát kell letennem? Még akkor is ha meglesz az elegendő óra és lezárható vagyok?

Köszönöm előre is a segítséget! :)



2016. jan. 29. 15:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Osztályozó vizsga vár rád.
2016. jan. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!