Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 8. -asok! Hány pontotok lett...

8. -asok! Hány pontotok lett felvételin? Szerintetek is borzasztóan neház volt?

Figyelt kérdés

2016. jan. 30. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Magyar 40 pont matek 21. És igen nagyon nehéz volt. Főleg a matek amiből amúgy se vagyok túl erős. Ezzel szerintem eléggé túllőttek a célon.
2016. jan. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Magyar 46, matek 44. Es semmivel nem volt nehezebb mint az elozo evekben!
2016. jan. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#2: hú te valami zseni lehetsz, a legjobb matek ami az osztálytársaimnak/ismerőseimnek lett 35 pontos. És de nagyon nehéz volt, csak te gondolom erre készültél egész félévbe. És nem irigységből mondom. Nekem úgyis mindegy hány pontos mivel csak a 2. jelöléshez kellett.
2016. jan. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igazad van #3! Majus ota erre keszultem.... Matekbol tobb mint 100 feladatsot irtam meg (a kozponti meg konyvekbol). De kell is mert egy nagyon jo gimibe akarok bekerulni....

#2

2016. jan. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2-esnek: szivbol gratulalok, nagyon ugyes vagy!!!
2016. jan. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

magyar: 49 matek: 29

Szerintem a magyar nagyon könnyű volt, de a matek valami iszonyat nahéz.


#2 Neked meg gratu és sok sikert. :)

2016. jan. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sose értettem, hogy az ilyen jellegű teszteknél miért baj az, hogy nehéz volt. Sehová nem fog kelleni, csak most felvételihez. Ha tényleg nehezebb volt mind eddig, akkor MINDENKI számára nehezebb volt, MINDENKI kevesebb pontot írt és így a ponthatárok lejjebb mennek. Így is az x darab legjobbat veszik fel minden iskolába, meg úgy is.
2016. febr. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ladányi Márk válasza:

Szerintem is pont ugyanolyan volt mint a többi!

Maximum az idő volt kevés.

Nekem 70 pontom lett! Matek: 37 Magyar: 33

Én a Matekkal elégedett vagyok a magyarnál meg az idővel voltak kisebb problémáim de összeségében elégedett vagyok magammmal.Mondjuk én matek tagozatos vagyok és sokat gyakoroltuk a feladatokat de hát ezt kellett is.

2016. febr. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!