Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A 2017-es biológia követelmény...

A 2017-es biológia követelményrendszer témaköreihez is jók a Mozaikos, Panemsulis könyvek?

Figyelt kérdés
Emelt biológiából fogok érettségizni 2017-ben. Az eddigi rendszerhez a Mozaikos, Panemsulis könyveket ajánlották. Az újhoz is ezek lesznek a favoritok, vagy a változtatásokat jobban kifejtik más könyvek?
2016. jan. 30. 20:47
 1/1 anonim válasza:

Szia! Én is idén fogok érettségizni. Épp az előbb találtam egy könyvet amit az új követelményrendszerhez készítettek bioszból. Nekem eddig csak kémiából volt meg, és most találtam bioszból is, viszont csak február végén fog megjelenni, nem túl drága 2000 forint körül van. Szerintem érdemes megvenni, legalábbis én biztosan meg fogom, mert a kémia könyvben is voltam olyanok amiket csak úgy néztem...szóval kicsit nehezek.

Elküldöm a linket: [link]

2017. febr. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!