Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elte-TáTK, nappalin van...

Elte-TáTK, nappalin van olyan, aki dolgozik suli mellett?

Figyelt kérdés

TáTK-osok mennyi szabadidőtök van? Tanulás mellett lehetséges dolgozni is aktívan mondjuk részmunkaidőben?

Levelezőre akarnék odamenni, de láttam, hogy csak nappalis szakok indulnak...



2016. jan. 31. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Attól is függ, milyen szak. Közgazdászoknak talán kicsit húzósabb, de ismerek olyat, aki felnőtt fejjel, munka mellett csinálja. Tudod, nem minden óra kötelező. :) Még csak egy féléven vagyok túl, de azt mondom elég lazán vagyok jelenleg, viszont munkát én is néztem, és mivel főleg de. 10-től délután 4-ig vagyok bent sok kiesik. De egyáltalán nem lehetetlen, sőt..
2016. febr. 3. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia, természetesen nem alkalmazott közgázra gondoltam, esetleg ha ismersz olyat, aki a suli mellett dolgozik nappalin írhatnál. Meg, hogy milyen húzós maga a suli.
2016. febr. 3. 17:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Mint említettem, szak függő. Társadalmi tanulmányokos, rendszeres óra látogató vagyok, tanulni mégis csak a vizsgaidőszakban kell. Nem gondolom, hogy a szocmunkásoknak vagy a szociológusoknak, nemzetköziseknek nehezebb dolga lenne, sok a közös óra is. Szerintem egyáltalán nem húzós, nagyon baráti és könnyen beleszokható, de fog ez nehezedni, azt nem mondom.

Ismerek olyat, aki ruhaboltban dolgozik, azt azonban nem tudom, hogyan oldja meg, nyilván nem minden előadásra jön be. Nagyban függ az órarendedtől.

2016. febr. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Huhh hàt köszi màr ezzel is sokat segítettél.
2016. febr. 4. 02:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!