Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Régi szakközépiskolai érdemjeg...

Régi szakközépiskolai érdemjegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2000-ben érettségiztem annó és most 35 éves vagyok és jelentkezni szeretnék főiskolára! A felvi.hu kéri a felvételi pontok számításához, a középiskolában az utolsó és az utolsó előtti év végén elért érdemjegyeket, egyes tantárgyakból és a kérdésem az lenne, hogy 16 év után én azt, honnan tudnám megszerezni mert nem emlékszem rá milyenek voltak akkor az érdemjegyeim és régi ellenörzőim sincsennek már meg. Valaki ötlet?

2016. febr. 1. 15:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Év végi bizonyítvány? Az a hivatalos dokumentuma ezeknek, amelyről egyébként is másolatot kellene feltöltened a felvételihez.
2016. febr. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod előkaparni, irány a régi iskola, és nagyon kedvesen egy nagyot kérsz, hiszen valahol ez megvan nekik.
2016. febr. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!