Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Motivációs levélbe mit kell írni?

Motivációs levélbe mit kell írni?

Figyelt kérdés
Mit írjak bele. Sokan írták,hogy miért engem válasszanak, na most én szakmai gyakorlatra szeretnék menni,nincs semmiféle tapasztalatom,eddig egy félévem van meg szóval nem igazán tudom mit írhatnék. Mert egy tapasztalattal rendelkezőtől teljesen jogosan kérik,de egy teljesen pályakezdő mit írjon? Valaki tudna ötletet adni? Mit írjak bele,milyen terjedelmű legyen,tanulmányi eredmény is kell?

2016. febr. 1. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fejtsd ki, mennyiben kapcsolódik az adott munkahely tevékenysége a te tanulmányaidhoz, miben tudnál te profitálni tőlük, mit tanulnál ott, mit vársz ettől a gyakorlattól (mit ad neked mind szakmai, mind személyes értelemben), illetve mi az, amit te tudsz adni a cégnek, miért járnak jól veled? Milyen kvalitásaid vannak, amivel hozzá tudsz járulni a munkához? Itt érdemes az eredményeidre kitérni, valamint arra, hogy miért pont őket választanád.
2016. febr. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ugye írták,hogy küldjek egy motivációs levelet és önéletrajzot, mindkettőt csatoljam,vagy a levelet csak gépeljem be emailként?
2016. febr. 2. 10:14
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy illik, hogy csatolod mindkettőt. Az e-mailbe pedig egy pár mondatos levelet írj, hogy ki vagy és mit küldesz.
2016. febr. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :)
2016. febr. 2. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!