Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A tanár adhat egy dologra...

A tanár adhat egy dologra több jegyet?

Figyelt kérdés
A tanár feladott egy fél évi 12 oldalas dolgozatot es akinek nem volt kész értelem szerűen ment a piros egyes. De ezután minden nap kérte a dolgozatot és ha nem volt kész még egy piros egyes. Egy hete műveli ezt. Ez törvényes?
2016. febr. 1. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Igen, csinálhat ilyet.
2016. febr. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nemmcsinálhat ilyet, mert büntetést nemmszolgálhat anjegydás. Ebbőlmszerintem lehet problémája amtanárnak. Beszéljetekmaz igazgatóval, mert ilyen alapon minden percben írhatna be egyest. Azt ha az igazgató nem leszbrá hatással, akkor az oktatási Hivatalt is meg lehetne célozni egy levéllel.
2016. febr. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Hát, nem gondolod, hogy megúszod annyival, hogy kapsz egy egyest, oszt jónapot! A feladatot meg kell csinálni. Pont. És ha meglesz, akkor majd nem fog rá több egyest adni.
2016. febr. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

#1-es meg #3-as hülyeségeket beszél. Hány percenként adhat rá egyeseket? Ne vicceljél már?!


Nyugodtan beszélj erről az igazgatóval, meg írj egy panasz levelet, vagy a szüleid írjanak, az Oktatási Hivatalnak. Ilyet nem csinálhat, hogy sorozat egyesek ad ugyanarra.

2016. febr. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
persze ketteske mindenki hülye csak te nem... nem véletlen vagy lepontozva.
2016. febr. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A mindenki erős túlzás, vagy te meg én. Én egy percig nem gondolkoznék rajta először igazgató aztán ha nincs megoldás, Oktatási Hivatal.
2016. febr. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%
írni se tudsz
2016. febr. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!