Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a teendőm? Érettségizhetek...

Petrik Eszter kérdése:

Mi a teendőm? Érettségizhetek biológiából ha iskolaváltás miatt egy évig tanultam a tantárgyat?

Figyelt kérdés
Középiskolai első évemet egy másik iskolában kezdtem, mint ahol jelenleg vagyok (végzős vagyok). Kilencedik osztályban nem tanultam biológiát, 10.osztályban, a jelenlegi iskolámban viszont igen. Az érettségi igény 2 tanult év, ami nálam nem teljesített, mert a 9. osztályt máshol végeztem, így tehát a tanult éveim száma EGY. Ilyenkor lehetséges az érettségi vizsga?

2016. febr. 2. 05:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen szabály, ez egy népmesébe oltott rémhír, ami kiirthatatlanul terjed. Gondolom, te is pletykákból hallottad. A saját iskolád rád vonatkozó tantervét kell teljesíteni. Ebben az iskolában 9-10-ikben van biológia? Az osztálytársaid ennyit tanultak? Amikor átvettek, tettél osztályozóvizsgát a kilencedikes anyagból, és beírták az eredményét a bizonyítványodba?
2016. febr. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%
Suliban mit mondtak?
2016. máj. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%
Nem kellett osztályozóznod?
2016. máj. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!