Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségizhetek 2 kulonbozo...

Érettségizhetek 2 kulonbozo iskolaban?

Figyelt kérdés
Ujra erettsegiznek matematikabol meg informatikabol. Matekbol a regi sulimba szeretnek, informatikabol viszont egy masikba mert az info tanarral nem vlt tul jo kapcsolatunk... Lehetseges hogy ket kulonbozo suliba is eretsegizzek?

2016. jan. 12. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. A sajátodba kell. Kivéve persze az emeltet. Nem lehet válogatni.
2016. jan. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ujra erettsegiznek, 2015 majusaban erettsegiztem, es most 2016 majusbam szeretnek tenni egy uj erettsegit. (tehat mar elvegeztem a gimit)
2016. jan. 12. 12:40
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem te döntöd el hova szeretnél menni. Ahova éppen kitesznek suliba. Nem biztos hogy a régi sulidba mész.
2016. jan. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Akkor sem. Egy vizsgaidőszakra csak egy helyen lehet jelentkezni.
2016. jan. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát az 100% hogy megválaszthatom hol éretségizzek mivel bementem a a gimimbe es megkerdeztem a matek tanartol, hogy erettsegizhetnek e ujra nala es aztmondta igen. Es ki is tolthettem vlna a jelentkezo papirt csak nem tudom, hogyha beirom oda a matekot akkor az infot is muszaj e
2016. jan. 13. 16:05
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Egy vizsgaidőszakra csak egy helyen lehet jelentkezni. Csak akkor érettségizhetsz két tárgyból más-más iskolában, ha nem egy időszakra jelentkezel. Pl. matekból tavasszal, informatikából ősszel.
2016. jan. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi szepen
2016. jan. 14. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!