Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha írtunk egy dolgozatot és a...

Ha írtunk egy dolgozatot és a tanár szó nélkül elveszi tehát nem mondja, hogy egyes mert puskáztam hanem majd amikor kiosztja kijavítva akkor azt mondja, hogy írjak még egyet mert szerinte én puskáztam és beírta az egyest. Ezt megteheti?

Figyelt kérdés

2016. febr. 4. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Induljunk ki abból, hogy szerinted miért ne tehetné meg?
2016. febr. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy nem egyest ad, hanem esélyt a jobb jegyre. Ez azért korrekt.
2016. febr. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, megteheti.
2016. febr. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem kapott rajta, hogy puskáztam és elvette a dolgozatot és nem is szólt, hogy szerinte én puskáztam de mikor kiosztotta 2 napra rá azt mondta, hogy menjek első padba írni mert "amikor ott állt mellettem akkor keveset írtam de amikor elment mellőlem akkor sokat írtam" ezért hiszi azt, hogy puskáztam. Előrementem bele se kezdtem ott hagytam és beírta az egyest. Ezt tényleg megteheti?
2016. febr. 5. 17:18
 5/5 anonim ***** válasza:

És Te csak itt tudsz írni, de az órán nem tudsz megszólalni? Meg se kérdezted első alkalommal, miért vette el? Nem is mondtad a második alkalommal, hogy nem puskáztál?

Vagy harapófogóval kell kihúzni minden lényeges részletet?

2016. febr. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!