Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diákmatrica van az esti...

Diákmatrica van az esti tagozaton is?

Figyelt kérdés

ha nappalis vagyok ugye van, egyik ismerősöm sajátját amit iskolai intézménytől kapott eladta majd vissza kapta mert az illető azt mondta neki hogy a kódnak ami rajta van azaz egy sornak azonosnak kell lennie a diákon szereplővel? és rajta van a sulija kódja is ez tényleg igaz? és az ellenőr honnan tudja hogy azonos a kód a sulijáéval van náluk valami lista minden suliról és a kódok? amikor engem ellenőriztek nem volt náluk semmi ilyen csak megnézte és kész....

és esti tagozatosok is kapnak diákmatricát?



2016. febr. 4. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha kap diákot, akkor matricát is, nem? Nekik is járnak az utazási kedvezmények, ezért kell nekik is matrica.
2016. febr. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nappalin vagyok estire akarok menni munka miatt nem bírom egyszerre kettőt, ezért kérdeztem hogy igényelni kell.e estire v nem kapnak... És a sorszámmal mi a helyzet?(kérdésem alatti szövegben bővebben le írtam)
2016. febr. 8. 17:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Fizetősön vagy? Mert, ha államison vagy nappalin, államis estire csak új felvételivel tudsz átmenni. Most tudnál még éppen felvételizni. Sajnos a kódokat nem tudom, hogy vannak. Most neked milyen nappalis matricád van? Mit látsz rajta? Estiseknek milyen van? Ha van itt estis olvasó?
2016. febr. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szakman vagyok most fogok vegezni es jovo tanevben kezdenem erettsegit is azert akarom estin erettsegit mert szakmat se birom meloval egyutt semmire sincs idom...

Hat kodot nyilvan nem fogom megosztani de rozsaszines vagy lilas inkabb ketto kozott nem tudom eldonteni melyikre hasonlit jobbaan :D

2016. febr. 9. 16:53
 5/5 A kérdező kommentje:
Ugy van ra irva h 15/16 utana a 7jegyu kod ha jol szamoltam eleg apro szamok es ala h tan ev es persze a vizjel
2016. febr. 9. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!