Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Abba lehet hagyni? SOS Nagyon...

Abba lehet hagyni? SOS Nagyon fontos?

Figyelt kérdés

5. éve fuvolázom, de úgy, hogy már így is egyszer kihagytam 3 évet, mert meguntam. Később nagyon kezdtem hiányolni, ezért 2015-ben újra felvételiztem, de úgy érzem nem tudom tovább folytatni, nagyon unom már, szenvedés az egész. Lehet hogy mélyen csak anya miatt csináltam, de nem akarta, hogy abba hagyjam. Konkrétan annyira unom, hogy pl szeptember óta még egy szolfézs órán sem voltam, és ha véletlen beteg vagyok, és nem kell mennem fuvolára, tök boldog vagyok. Félévi vizsga után abba lehet hagyni a hangszert?

16/L



2016. febr. 2. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Ki lehet iratkozni a zeneiskolából, nyilván, így nem fogsz kapni erről az évről bizonyítványt. (zeneiskolai zongorista 9. évfolyamos)
2016. febr. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos és gyors választ!😊
2016. febr. 2. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!