Szerintetek jogos volt?

Figyelt kérdés

Középiskolás vagyok. Volt egy lány az osztályban aki állandóan barátkozni akart velem és állítólag szeretett is. De megtudtam hogy a hátam mögött kibeszél és nagyon csúnyán összevesztem vele. 1 éven keresztül szinte havonta összevesztünk és a tanároknak elege lett belőle.

Aztán megbeszéltük hogy nem piszkáljuk egymást többé. De egyszer a haveromnak kibeszéltem és meghallotta. És kérte a lány az of-t hogy legyen fegyelmi tárgyalás és lett is. 2 hét múlva volt tárgyalás de ő nem volt benn, csak az egyik barátnője állt kint a folyosón és nézett. Nem lett belőle semmi komoly csak megrovás. Az osztálytársaim semmit sem tudnak róla úgy látszik. Nem is beszéltem a lánnyal azóta. Szerintetek jogos volt ilyenért ilyen kabarét csinálni?



2016. febr. 6. 10:30
 1/2 anonim válasza:
100%
Elég nevetséges. Bár kiváncsi lennék hogy mit mondtál róla a haverodnak hogy így felhúzta magát, gondolom nem azt hogy ... Ej ej ez a Marika olyan kis izé.
2016. febr. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 SyfonHUN válasza:
100%

Csak úgy nemlesz fegyelmi abból, hogy kibeszélitek egymást :D


Ennek lehetett valami hátsó szándéka is, mondjuk irígység az egyik barátnője miatt, mert ő szimpatikusabb neked.


Vagy nem százas a csaj...

2016. márc. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!