Edina199619 kérdése:

Jogos a félelmem?

Figyelt kérdés
Most vagyok végzős gimiben és nagyon félek az érettségitől mert ha bepánikolok hogy úristen alig 9 hónap van hátra akkor nem megy semmi az agyamba....nagyon félek hogy nem fog sikerülni :/

2015. szept. 7. 10:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem jogos
2015. szept. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Sidel ***** válasza:
Nem jogos. Persze az érzéseket nehéz irányítani. Én is nagyon tartottam tőle, de utólag rájöttem, hogy nem kellett volna. Az egyetem nehezebb lesz. Gimiben jársz órákra, oldotok meg feladatokat. Ha nem tanulsz rá semmit, akkor is elég jól meg lehet írni, képzeld el, ha még tanulsz is rá. Ne izgulj. Tanulj, hátha az megnyugtat. :) 9 hónap nagyon sok idő, azalatt nagyon jól meglehet tanulni azokat a tárgyakat is, amik kevésbé mennek. Matek érettségin, fizikán ott a függvénytábla, töriből az atlasz. A legtöbb helyen a tanárokkal órán is átveszitek a tételeket.
2015. szept. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!