Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Végzős hallgatókra is érvényes...

Végzős hallgatókra is érvényes a 36 kredit?

Figyelt kérdés

Az aktuális félévem 2015/16 II. félév, ha teljesítem a tantárgyakat 36kr felett leszek, szóval akkor nem

tesznek át önköltséges képzésre, harmadéves vagyok.

Viszont a 2016/17 I-II félévében, ahogy nézegettem

a mintatantervet nem fogok tudni 36 kr összekaparni,

mert már végzős leszek, és gyakorlatilag nem lesz

mit felvegyek, csak a gyakorlat lesz x-kreditért szab/kötváll tárgyak is már megvannak.

Ilyenkor is átraknak fizetősre?


2016. febr. 9. 13:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha átraknak, de már végzős vagy, kit zavar?
2016. febr. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt én sem értem, gondold át újra. Van értelme átsorolásról beszélni, amikor végzel a tanulmányaiddal, és eleve megszűnik a jogviszonyod emiatt?

A félreértések elkerülése végett: az átsorolás a jövőre szól, nem visszamenőleges hatályú, illetve évente egyszer, nyáron sorolhatnak át (de a leírásod alapján utóbbival tisztában vagy).

Egyébként 30 kredit kell (pontosabban az előírt kreditmennyiség fele), nem 36. Az majd csak a most kezdőkre fog vonatkozni.

2016. febr. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!