Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szegedi Deákosok mindenképp...

Szegedi Deákosok mindenképp olvassák el a kérdést! (? )

Figyelt kérdés
Spec. német osztályba felvételizek , azt hiszem nekem febr.22-én kell mennem.(ha nem így van szóljatok) A szóbeli része tiszta sor de a nyelvtan hogy lesz? el kell mondani magyarul szóban vagy feladatlapok kapok? Aki tud minél hamarabb válaszoljon légyszi :(

#felvételi #Szeged #spec.német
2016. febr. 13. 11:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Német nyelvtani feladatok lesznek. Kapsz egy feladatlapot, lesz időd a felkészülésre, és a felkészülés után, mikor szólítottak,el kell mondanod a megoldásaidat. A googleön rengeteg nyelvtani, témakör szerinti gyakorlót találsz, csak keresni kell :D Középszint és picit középszint alatt várják a jelentkezőket.

Utána témakörök szerinti beszélgetés is lesz, szintén németből.

Magyarból pedig semmi tananyag, csak a hobbijaidról beszélgetnek, a szabadidődről, meg rólad :D

2016. febr. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
(egyébként nem vagyok deákos, de tájékozott vagyok az országos gimikkel kapcsolatban ;) )
2016. febr. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!