Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 3 szaknál többet jelölnék...

3 szaknál többet jelölnék meg, de nem fizettem még be a pénzt?

Figyelt kérdés

Online nem tudom elutalni a pénzt az Oktatási hivatalnak, mert csak sima bankszámlájuk van a szüleimnek és nincs nyitva az Otp.


Ha hétfőn apa/anya bemegy (mondjuk olyan délután 2 óra fele), és átutalja a pénzt, akkor szerintetek még odaér éjfélig a pénz? Ugye hétfő már 15.-e, és éjfélig lehet jelentkezni.


Más esetben: tegyük fel, most be van jelölve 3 szak egy adott sorrendben, és hozzá teszek még 3-at, de hétfőn nem ér oda időben a pénz, akkor mi történik? Amiket legutolsónak adtam hozzá, azok érvénytelenek, vagy mindegyik az? Esetleg a sorrend alapján alulról felfele elvesznek hármat? Hogy van ez?



2016. febr. 13. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A határidők nem a bérkezésre, hanem a beküldésre vonatkoznak.
2016. febr. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van a szüleidnek bankkártyájuk? Sima, nem dombornyomott is jó! Az a legbiztosabb, a bankkártyával való fizetés, azonnal ott a befizetés igazolása! Amúgy a "sima" számláról is lehet utalni, ha van netbankjuk!
2016. febr. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!