Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvi.hu-n megis hol az...

Felvi.hu-n megis hol az istenbe nezzem meg azt a nyomorult ellenorzo kodot?

Figyelt kérdés

Mar leellenoriztem,kinyomtattam,de aztan amivel az efelvire betudok lepni 4 jegyu kodot elfelejtettem es hitelesites utan kertem magamnak egy ujat. Most akkor ez is valtoztatasnak minosul??

Vagy most mi van?

Most kinyomtassam ujra a hitelesito lapot? Vagy mit tegyek??


2016. febr. 13. 16:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
a biztonsági kódnak nincsen semmi köze sem a hitelesítő adatlaphoz . A felvételi azonosító (12 jegyű) a lényeg . Nyomtasd ki bátran .
2016. febr. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha már kinyomtattad akkor semmi gond .
2016. febr. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Menj rá újra a hitelesítő adatlap nyomtatására és az első lapon az aláírás mező alatt lévő ellenőrző kódot nézd meg hogy egyezik-e a kinyomtatottal. Ha igen akkor érvényes, ha nem akkor újra ki kell nyomtatnod.
2016. febr. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De attol felek hogyha ramegyek arra hogy hitelesito adatlap nyomtatasa akkor uj ellenorzo kodot general..
2016. febr. 13. 16:40
 5/13 anonim ***** válasza:
A leghelyesebb szerintem az lesz, ha most összegyűröd az adatlapot amit kinyomtattál, eldobod a kukába és nyomtatsz egy új hitelesítő adatlapot . Abból baj nem lehet és megnyugszik a lelked, hogy minden rendben van vele .
2016. febr. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De epp ez az hogy attol felek hogy egy ujnak alapbol mas ellenorzo kodot adna, es az adatlapomnak meg mas van. Es hogy ujat general az uj nyomtatasra..
2016. febr. 13. 16:54
 7/13 anonim ***** válasza:
Én a múlt héten adtam postára . Mielőtt eljutottam a postáig, legalább 10-szer nyomtattam újra . Leellenőrzöd az általad megadott infókat, név, cím, születési idő, feltöltött dokumentumok és a többi . Ha stimm akkor kinyomtatod . Nem generál semmi semmit sem . A felvin a lap tetején ott volt a felvételi azonosítóm (12 jegy), leírtam egy papírra, aztán amikor kinyomtattam a hitelesító lapot, összeegyeztettem, hogy stimm e , ennyi . Lehet, hogy 1 hét múlva elkutyulom a jelszavamat, a biztonsági kódomat, kérek egy újat na és akkor ??? Mi köze van az én felvételi lapomhoz amit elküldtem ??? Az ég világon semmi .
2016. febr. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kizárólag abból lenne bajod, ha módosítanád a megadott információkat . PL. : Első helyen bejelölnéd, hogy Szociális munkás szakra jelentkezel . Kinyomtatnád és elküldenéd az oktatási hivatal címére . De aztán meggondolnád magad, a felvi hu-n törölnéd és oda írnád első helyre, hogy a Műszaki egyetemre jelentkezel .
2016. febr. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Na látod az amit 17:28-kor írtam neked, az valóban generálna egy Új kódot, egy teljesen másik 12 jegyű felvételi azonosítót és rákapálnál .
2016. febr. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
De a felveteli azonosito,es az ellenorzo kod az ket kulonbozo dolog...
2016. febr. 13. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!