Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha az e-felvételin beírtam...

Ha az e-felvételin beírtam minden adatot, megkaptam a felvételi azonosítómat is és csak a hitelesítés hiányzik, akkor már nincs több teendőm, csak elküldeni postai úton a hitelesítő lapot amivel véglegesítik?

Figyelt kérdés
Mert ugye 15-e a jelentkezési határidő, a kinyomtatott hitelesített dokumentumot pedig 23-ig kell elküldenem. Már a szükséges dokumentumokat is feltöltöttem. A hitelesítés folyamatban jelenik meg. Nem kaptam e-mailt miután végeztem.
2016. febr. 14. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Amennyiben több, mint 3 helyet jelöltél meg, akkor 15-ödikéig ki is kell fizesd a díjat. De ha max 3 helyet jelöltél meg akkor, csak a hitelesítő lapot kell kinyomtatnod, aláírni és elküldeni postán 23-adikáig.
2016. febr. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak 3-ra jelentkeztem.Akkor rendben vagyok? Már csak a hitelesítő lapot kell kinyomtatnom és elküldenem,ugye? Nem kapok értesítő e-mailt még?
2016. febr. 14. 16:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem .
2016. febr. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha minden zöld, akkor jó. A hitelesítő lapot nézd meg a monitoron és ha azok vannak rajta amiket beírtál, akkor jó. Azt majd küld el postán. Nem kapsz e-mailt.
2016. febr. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ügyfélkapuval egyszerűbb, gyorsabb, és azt amúgy a neten is csinálhatsz magadnak, ha nem akarsz okmányirodába menni.De ott amúgy fél perc,amíg készítenek neked egyet.


Nem kell megijedni az ügyfélkaputól, én nagyon féltem ,de SEMMI. Csak be kell lépned az ügyfélkapudba, mint ahogy belépsz mondjuk az e-mailedbe, és annyi, a hitelesítést a felvi magától végzi, 1 percet vesz igénybe.

2016. febr. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

4-es kommentelőnek: Minden zöld, kivéve az utolsó hitelesítés, az világos narancsos.


A hitelesítő adatlapon amit majd ki kell nyomtatnom minden információ rajta van ami szükséges. Akkor ez már rendben van, csak postára kell adnom. Legalábbis ezek szerint nincs több teendőm.

2016. febr. 15. 09:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, akkor add fel legkésőbb 23-adikáig postán.
2016. febr. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!