Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » E-felvételinél a középiskolai...

E-felvételinél a középiskolai bizonyítvány feltöltésénél elég ha lefotózom telefonnal és feltöltöm?

Figyelt kérdés
Ill. csak a 9.-12. év jegyeit töltsem fel vagy azt az oldalt is ahol a jegyzet van (a jobb oldali lap), ill. kell e a törzslap?
2016. febr. 14. 17:45
 1/7 anonim válasza:
Én beszkennelve feltöltöttem mind a 2 oldalt. Valószínűleg kell mind a 2 oldal.
2016. febr. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogyha olyan minőségű, hogy el lehet olvasni. Érdemes elküldeni mindkét oldalt a biztonság kedvéért.
2016. febr. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ill. a bizonyítványomban úgy van, hogy 9. osztály, 10. osztály, és utána nem 11. van hanem 12. mert sulit váltottam, és itt volt 0. osztály.

ezzel ne csináljak semmit?

2016. febr. 14. 17:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Az a biztos, ha feltöltöd az egészet. Elég telóval lefotózni. A lényeg, hogy olvasható legyen.
2016. febr. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2016. febr. 14. 17:55
 6/7 A kérdező kommentje:

a dokumentumok menüpont még mindig sárga, és van ott egy felkiáltójel, ez nem baj ugye?

az érettségi bizonyítványt nem töltöttem fel, de az ugye még nincs, mert idén érettségizek

2016. febr. 14. 18:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Ami nincs azt nem tudod feltölteni, azt nem kell. AZ úgy jó.
2016. febr. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!