Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felhivtam a felvi ugyfelszolga...

Felhivtam a felvi ugyfelszolgalatat. Akkor ez igy van ahogy mondjak? SOS!

Figyelt kérdés

Rohadt felvi.. mar elegem van az egesz felvetelibol..

Szombaton lehitelesitettem , de tegnap eszrevettem hogy elrontottam valamit, ezt kijavitottam es ujrahitelesitettem, de a hitelesites datuma egy az egyben ugyan az mint a masik lapon. Es az ellenorzo kod is ugyan az.

Azt mondtak ugyfelszolgalaton hogy ez nem baj, de en megis felek. Hisz ha valtoztatunk az adatokon akkor nem kene hogy valtozzon az ellenorzo kod is?


2016. febr. 15. 08:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Hahoooo
2016. febr. 15. 08:56
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

De, biztosan baj, hiszen a Felvi ügyfélszolgálatán nyilván át akarnak téged verni. Meg kompletten az egész rendszer is szar, direkt nem generál új kódot neked, amikor adatot módosítasz. A lényeg, hogy minél kevesebb ember felvételizzen!


Na de viccen kívül: nyugodj le, teljesen jó lesz így. Egyébként mi az az adat, amit módosítottál?

2016. febr. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Most anya felhivta oket most megint mast mondtak

......

Azt mondtak most hogy ujra kell hitelesiteni.

De hogy a p**csaba hitelesitsek ujra ha nekem nincs olyan gomb????

Nekem mar csak az van ott hogy hitelesito adatlap nyomtatasa.

Mindjart elbogom magam.....

Kozepiskolai adatoknal a tenylegesen tanult targyakat veletlen beirtam, pedig nem kellett volna es ezt szedtem ki es ezt mentettem le. De nincs a hitelesites menupontban semmi olyan hogy ujra hitelesites vagy barmi.

Csak a szombaton hitelesitett lapot tudom kinyomtatni!!!!

2016. febr. 15. 09:34
 4/7 anonim ***** válasza:
És ha vátoztatnál vmit h újra megjelenjen a hitelesítés? Aztán meg vissza.
2016. febr. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
vagyis az ellenőrzés
2016. febr. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam erre en is csak felek hogy jobban belekeveredek..
2016. febr. 15. 09:50
 7/7 anonim ***** válasza:
És akkor most mi lesz? :(
2016. febr. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!