Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Baj ha nem megyek el szóbeli...

Baj ha nem megyek el szóbeli felvételire? Mi lenne a következménye?

Figyelt kérdés
2016.szep.1-jén fogok először menni középsuliba..A jelentkezési lapok már elmentek szóval változtatni már nem tudok.De nem is akarok.Viszont bejelöltem egy olyan sulit (nem első helyre)amit már megbántam..Kiderült hogy jövőhéten lesz ebben a suliban szóbeli,de igazából semmi kedvem sincs elmenni meg nem is készültem rá,meg messze is van és egyedül nem igazán szeretnék bolyongni..Az lenne a kérdésem hogy nagy baj lenne-e ha nem mennék el,mi lenne a következménye?? Mellesleg négy iskolát jelöltem meg ebből ez a suli áll a harmadik helyen..

2016. febr. 16. 17:38
 1/3 A kérdező kommentje:
És ezek szerint ha nem megyek el akkor oda már nem is vesznek fel??
2016. febr. 16. 17:40
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem oda akarsz menni és nem kell vésztalaléknak (pl biztos vagy benne, hogy felvesznek máshová), alapvetően nem baj, ha nem mész be, maximum kicsit beég a neved az adott iskolában (ha egyáltalán észreveszik a hiányod...).

Nekem is volt ismerősöm, aki ezt csinálta.

2016. febr. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Semmi következménye nem lesz, azon kívül persze, hogy oda biztos nem vesznek fel.

Én régen felvételiztem 6-osztályosba, ott kb. mindenki azt csinálta, hogy ha felvették oda, ahova menni szeretett volna, utána a többi gimibe nem ment el a szóbelire. Minek ment volna? (Én 3 helyet jelöltem meg, de mivel az általam elsőként bejelölt helyre már az írásbeli alapján felvettek, a másik két helyre sem mentem el szóbelizni.)

2016. febr. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!