Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvételi esetében mennyi...

Felvételi esetében mennyi időn belül hitelesítik a postán feladott hitelesítő lapot?

Figyelt kérdés
Kb egy hete adtam postára, és még az e-felvételi rendszerében nem jelzi, hogy hitelesítve lett volna a jelentkezésem.
2016. febr. 17. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Lassan, nagyon lassan. Én tavaly ügyfélkapuval csináltam ami elvileg gyorsabban hitelesíthető de így is több hétig tartott. Ha időben beadtad, akkor nyugi és semmi baj nem lesz, csak elég lassúak.
2016. febr. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
#1 Nem értem, Ügyfélkapuval azonnal megjelenik a hitelesítés ténye, ott már nem kérdés, sikerülni fog-e, és mikor. Az, hogy a hitelesítés után mikor kerül be a központi nyilvántartásba, már nem lényeg. Postai küldésnél viszont más a helyzet, ott azon múlik, hogy dolgozzák fel a leveleket, és bizony jogos a kérdés, mikor jelenik meg a hitelesítés ténye, mert addig azért nem biztos, hogy nyugodt az ember.
2016. febr. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2-es nekünk azt mondták, hogy tök mind1, hogy mikor érkezik meg azt fogják nézni, hogy mikor adta fel a felvételiző. Ha febr.15-e előtt akk hiába fog megérkezni mondjuk február 18án akk is hitelesitik és minden rendben lesz.
2016. febr. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Meg van az ajánlott szelvény, csak félek, ne hogy valami baj legyen vagy bármi....
2016. febr. 19. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!