Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Több helyen olvastam, hogy az...

Több helyen olvastam, hogy az okj-s képzések nem sokat érnek. Van ennek valóságalapja?

Figyelt kérdés

Most készülök elkezdeni egyet önköltségből, és kicsit most megrémített ez a dolog...

Nem szívesen adnék ki havi 30.000 forintot ha nem ér semmit a képzés



2016. febr. 17. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Képzése válogatja. Ahogy a felsőoktatásban is van, amit érdemes megcsinálni és van, amit nem.
2016. febr. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Műszaki rajzolónak szeretnék tanulni. Gimnáziumba is tanultam műszaki rajzot, és nekem tetszett.
2016. febr. 17. 23:10
 3/5 anonim válasza:
A legtöbb ilyen képzésen tőled függ a dolog, a szorgalmadon múlik mert nem olyan szigorú. Rajtad múlik elsajátítod e a tudást, kérdezz sokat, mert a tanárok nem mindig alaposak
2016. febr. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Iskolától függ. Amire én jártam, a szinte semmi se volt, igaz, nem is kellett, mert már dolgoztam az adott szakmában, csak papírom nem volt róla, így én direkt örültem, hogy könnyen megúsztam.

De ha valami újat akartam volna tanulni, akkor megütött volna a guta.

Más OKJ-nél is nagy különbségeket láttam az egyes iskolák köti követelményrendszerekben és kurzusszervezésben.

2016. febr. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nincs jó híre az OKJ-nek. Van, ahol fel sem vesznek, ha meglátják a bizonyítvány kiadóját. Kitalálnak indokot, hogy ne vegyenek fel. Pl.: Budapest 18. ker. Városgazda Zrt.
2016. febr. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!