Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A 2016os felvételihez elfelejt...

A 2016os felvételihez elfelejtettem a tanulói hallgatóu azonosítómat beírni, mert nem volt csillagozva, így azt hittem üresen hagyhatom. Mit tudnék vele tenni? Júliusig elküldhetem egy újabb hitelesítő adatlappal?

Figyelt kérdés
2016. febr. 20. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Jársz iskolába?

Mert én is kihagytam,de én már nem járok suliba, ezért nem kellett.

2016. febr. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha be tudod írni, akkor írd be, és február 23-adikáig feladhatod a hitelesítő adatlapot.Február 23 után már a hitelesítő adatlap nem játszik. Talán tudod később pótolni az érettségi bizonyítvány feltöltésekor. De lehet most is tudod, próbáld meg.
2016. febr. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A hitelesítés előtt figyelmeztet hogy amennyiben van (és ha 2005 után volt tanulói jogviszonyod akkor van) akkor kötelező kitölteni. Most szerintem még beírhatod és elküldheted újra a hitelesítést mert 23.-a a határidő.
2016. febr. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3-as: én úgy tudom, hogy 2007-től, nem 2005-től.

Először én is azt hittem, nekem nincs is ilyenem, felhívtam a felvit, ott azt mondták, próbáljam megszerezni, de ha nem sikerül, attól mér érvényes a jelentkezés. (Végül nekem az utolsó nap sikerült "megszerezni" az egykori tanulmányi osztálytól.)

Szerintem hívd fel őket te is, és kérdezz rá, milyen módon tudnád pótolni!

2016. febr. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs ott csillag, akkor NEM KÖTELEZŐ! :) NE AGGÓDJ!
2016. febr. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4-es vagyok: 5-ös, azért ez nem teljesen így van. Azért nem volt csillagozva, mert nem mindenki rendelkezik vele, ezért nem volt "kötelező" kitölteni. Viszont a súgóban szerepelt, hogy akinek van, annak kötelező beírni.

De mondom, én felhívtam őket, és azt mondták, nem kizáró ok, ha nem tudtad kitölteni. Viszont feltétlenül felhívnám őket a pótlás módja miatt.

2016. febr. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!